Skontaktuj się z nami już dziś!

Tel. : 733 167 583 w godz.8.00-16.00 sklep.grawergift@gmail.com

Skontaktuj się!
Opcje przeglądania
Kolekcja
Cena produktu
  • od
    do
Promocja

Zegar to gadżet wyjątkowo uniwersalny. Prezent z wbudowanym w niego zegarem lub zegarkiem jest zatem prezentem niemal dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy nawet zainteresowania obdarowywanej osoby. Pomimo powszechności nowoczesnych technologii, oraz zegarów i zegarków elektronicznych wmontowanych powszechnie w sprzęt biurowy, w urządzenia kuchenne typu lodówka czy kuchenka i w inne, wiele osób ceni sobie zegary klasyczne, tradycyjne, te wskazówkowe. Właśnie takie mają w sobie nasze statuetki i eleganckie prezenty z zegarem z dodatkową opcją grawerowania.

Szklany zegar w etui - 0031D Szklany zegar w etui - 0031D
Producent: GrawerGift
Cena produktu: 160,50 zł (netto: 130,49 zł )
szt.
zobacz więcej
Szklana statuetka z zegarem - 0031 Szklana statuetka z zegarem - 0031
Producent: GrawerGift
Cena produktu: 118,50 zł (netto: 96,34 zł )
szt.
zobacz więcej
Drewniana komódka z zegarkiem - 0011 Drewniana komódka z zegarkiem - 0011
Producent: GrawerGift
Cena produktu: 82,50 zł (netto: 67,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Drewniana komódka z zegarkiem w etui - 0011A Drewniana komódka z zegarkiem w etui - 0011A
Producent: GrawerGift
Cena produktu: 132,50 zł (netto: 107,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Drewniana komódka z zegarkiem w etui - 0011D Drewniana komódka z zegarkiem w etui - 0011D
Producent: GrawerGift
Cena produktu: 122,50 zł (netto: 99,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Pojedyncze Serce z zegarkiem w etui - 0016CD Pojedyncze Serce z zegarkiem w etui - 0016CD
Producent: GrawerGift
Cena produktu: 143,50 zł (netto: 116,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Statuetka Podwójne Serce z zegarkiem  - 0013B Statuetka Podwójne Serce z zegarkiem - 0013B
Producent: GrawerGift
Cena produktu: 85,50 zł (netto: 69,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Statuetka Podwójne Serce ze zdjęciem - 0021B Statuetka Podwójne Serce ze zdjęciem - 0021B
Producent: GrawerGift
Cena produktu: 84,50 zł (netto: 68,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Statuetka Pojedyncze Serce z zegarkiem - 0016C Statuetka Pojedyncze Serce z zegarkiem - 0016C
Producent: GrawerGift
Cena produktu: 69,50 zł (netto: 56,50 zł )
szt.
zobacz więcej

Niepowtarzalny prezent

Prezenty od grawergift.pl są tak niepowtarzalne właśnie dlatego, że można na nich wygrawerować zarówno tekst jak i grafikę, zgodne z Waszymi życzeniami. Mogą to być zatem właśnie życzenia z okazji ważnej dla kogoś uroczystości, albo zabawna dedykacja czy dowolny cytat. To naturalnie jedynie kilka spośród szeregu możliwości w zakresie treści grawerunku. Nasze prezenty z zegarem to statuetki, w których sam zegar może być na pierwszym planie, albo też stanowić jedynie akcent w całej konstrukcji. Niezależnie od formy, jaką ma konkretna statuetka ze sklepu grawergift.pl, zawsze jest to prezent wyjątkowy, bo zindywidualizowany. Jeżeli zatem znasz upodobania i charakter osoby, dla której statuetka z zegarem z naszego sklepu ma być ostatecznie przeznaczona, albo po prostu — masz wiedzę co do charakteru uroczystości, z jakiej wręczany będzie taki prezent, zapewne wiesz już jaki grawer powinien zdobić właśnie Twoje prezenty z zegarem

Prezent ponadczasowy

Chociaż związany bezpośrednio z odmierzaniem czasu — zegar jest ponadczasowym prezentem. W końcu z odmierzania czasu w ciągu dnia się nie wyrasta. Co najwyżej dziecięcy motyw graweru może się z czasem zdezaktualizować, niemniej — nadal mimo wszystko budzi on nostalgię i pozytywne emocje związane z minionym czasem. Prezenty z zegarem są zatem dobre na każdą okazję, dla każdego i o każdej porze. Bez względu na to, czy chodzi o dzieci, które dopiero uczą się prawidłowego odczytywania godziny na zegarku, czy o osoby od nich starsze — prezenty z zegarem sprawdzają się znakomicie. Motyw serca, jaki stanowią niektóre statuetki, czyni je prezentem nie tylko walentynkowym, ale także prezentem dla każdej bliskiej czy lubianej osoby. Jeżeli okazja, z jakiej obdarowujesz innych prezentami z zegarem ma nieco bardziej formalny charakter, wystarczy sięgnąć po mniej skomplikowane, ale przy tym znacznie bardziej eleganckie modele statuetek na grawergift.pl.

Prezent z zegarem jako forma podziękowania dla rodziców

Jednym z najbardziej wzruszających momentów podczas wesel jest bez wątpienia moment podziękowań dla rodziców. Trudno znaleźć odpowiednie słowa i prezenty, które, chociaż w małym stopniu wyrażą naszą wdzięczność. Zastanawiasz się, co kupić na podziękowania dla rodziców? Szukasz wyjątkowego, ale zarazem praktycznego upominku? Sprawdź nasze prezenty z zegarem, które możesz wręczyć rodzicom, sprawiając im ogromną radość przez całe życie. Warto podziękować im za ich ciężką pracę i wielki wysiłek, jaki wkładają w Wasz rozwój. Wyraź swoją wdzięczność za pomoc i zaangażowanie w zorganizowanie przyjęcia weselnego. Prezent z zegarem zapadnie w pamięci rodziców, dzięki wysokiej jakości wykończenia oraz osobistej dedykacji, która zostanie wygrawerowana laserowo. Taki upominek z pewnością będzie świetnie wyglądał na komodzie lub gablocie i w każdej chwili ucieszy oko. Od teraz będzie nieodłącznym elementem wszystkich wydarzeń odbywających się w domu.

Sprawdź także: Ekskluzywne prezenty biznesowe | Statuetki ze szkła | Wazony z grawerem | Serca z grawerem | Karafki z grawerem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl