Skontaktuj się z nami już dziś!

Tel. : 733 167 583 w godz.8.00-16.00 sklep.grawergift@gmail.com

Skontaktuj się!
FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jak wymienić baterię i ustawić godzinę w drewnianym zegarze retro? 

Aby ustawić godzinę, jak i wymienić baterię należy wyciągnąć tarczę zegarową mocnym pociągnięciem. To pozwoli nam na wszystkie wspomniane czynności. Po ustawieniu godziny umieść blaszki mocujące na właściwych miejscach i umocuj ponownie tarczę zegarową. Zobacz tutaj instrukcję video.


Czy każdy produkt można kupić z grawerem?

Grawer wykonujemy na każdym produkcie dostępnym w naszym sklepie. Jeżeli zależy Ci na zakupie produktu, który chciałbyś kupić i dołączyć swoje życzenia – zadzwoń, doradzimy Ci rozwiązanie. 


Czy grawer wykonywany jest na produkcie?

W zależności od produktu, grawer może zostać wykonany bezpośrednio na produkcie lub na tabliczce przymocowanej do produktu lub do eleganckiego opakowania, w którym umieszczony jest produkt.


Czy grawer nie zetrze się po jakimś czasie? 

Oczywiście, że nie. Grawer wykonany jest za pomocą laseru i jest niezwykle trwały.


Czy wykonanie projektu graweru? 

Możemy przygotować dowolny projekt graweru dla Ciebie według Twoich oczekiwań. Do produkcji prezentów Grawer Gift wykorzystuje własne projekty. Cena uwzględnia drobne prace graficzne oparte na zaproponowanych wzorach. W przypadku Państwa projektów akceptowalny jest plik wektorowy, jednokolorowy, jednowartwowy, z czcionkami zamienionymi na krzywe. Dostarczone przez Państwa pliki niespełniające wspomnianych warunków mogą spowodować grawer niskiej jakości, za co Grawer Gift nie ponosi odpowiedzialności. 
Przygotowanie oryginalnego projektu kalkulowane indywidualnie.


Czy tekst graweru może być dłuższy niż optymalny? 

Sugerowalibyśmy pozostać przy ilości tekstu jaka jest ukazana na naszych projektach dostępnych na dole strony każdego produktu, ponieważ ilość znaków dopasowana jest indywidualnie do każdego przedmiotu (zależy to od powierzchni, na której umieszczony zostanie grawer), większa ilość znaków spowoduje zmniejszenie wielkości czcionki, co może sprawić że nie będzie ona czytelna. Jeśli jednak chcesz umieścić dłuższy tekst niż przewidywany dla danego produktu, prosimy o kontakt z konsultantem 733 167 583 - sprawdzi, czy istnieje możliwość zwiększenia ilości znaków na wybranym produkcie.


Czy tekst graweru może być dowolny?

Oczywiście, że tak – w opisie każdego produktu znajdziesz informację, iż na każdym przedmiocie możemy wykonać dowolny napis mieszczący się w ilości znaków dopasowanych do wybranego przedmiotu.


Czy można wygrawerować symbol, np. znak zodiaku? 

Produkty mają taką opcję jednak wcześniej skontaktuj się z konsultantem. 


Czy można wygrawerować zdjęcie?

Część produktów ma dostępną taką opcję – jeśli chcesz z niej skorzystać prosimy o przesłanie zapytania na adres sklep.grawergift@gmail.com wraz ze zdjęciem, które chcesz wygrawerować wraz z kodem produktu i numerem wariantu, na którym zdjęcie ma zostać umieszczone.


Nie wiem ile zapłacę za grawer? 

Przy każdym produkcie podana jest cena produktu wraz z grawerem. Produkty nie zawierające standardowo graweru posiadają opcję dodania graweru - wystarczy wybrać tą opcję, aby zobaczyć cenę całkowitą produktu. Koszt grawerowania zdjęcia wynosi dodatkowo 40 zł.


Czy mogę wygrawerować własne logo? 

Własne logotypy należy przesłać tylko w formie wektorowej pliku Corel 15 lub .ai (grafika wektorowa, jednokolorowa i jednowarstwowa). Grafika nie spełniająca tych wymagań nie może zostać wygrawerowana. Jeżeli nie posiadają Państwo tak przygotowanego pliku wówczas możemy go dla Państwa przygotować. Usługa jest odpłatna a wysokość kwoty uzależniona jest od stopnia złożoność logotypu i może wahać się w przedziale 60-200 zł.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl