Skontaktuj się z nami już dziś!

Tel. : 733 167 583 w godz.8.00-16.00 sklep.grawergift@gmail.com

Skontaktuj się!
Przydatne informacje

Projekty

Klient w drodze dokonywania zakupu ma do wyboru bezpłatną opcję "Projekt przed wykonaniem". Wówczas przed realizacją zamówienia wysyłany jest drogą mailową plik .JPG z wykonaną wizualizacją produktu na podstawie danych, jakie dostarczył nam Klient.
Jeżeli opcja nie została wybrana, a otrzymaliśmy bardzo dużo zmian, co do zamówionego produktu (np. własny tekst do graweru) przed przystąpieniem do realizacji takiego zamówienia automatycznie wyślemy projekt do jego akceptacji. 

Zamawiając projekt wizualizacji masz prawo do JEDNEGO projektu GRATIS oraz JEDNEJ jego poprawki. Dalsze zmiany są dodatkowo płatne za każdą następną poprawkę projektu, dlatego dobrze jest od razu jasno określić swoje wymagania i jasno nam je opisać.

99% Klientów nic nie dopłaca. To bardzo rzadkie przypadki, jednak zgodnie z prawem musimy o tym poinformować.


Baterie

W przypadku produktów zasilanych za pomocą baterii, znajduje się ona zawsze wewnątrz produktu (dot. zegarków - ustawiony czas może odbierać od rzeczywistego). Baterie są pakietem startowym, co oznacza, że mogą one przestać działać w przeciągu kilku dni od momentu dostarczenia produktu.


Cięcie i grawerowanie laserem 

W wypadku produktów wykonywaną techniką cięcia i grawerowania laserem zastrzegamy sobie prawo do przebarwień krawędzi cięcia i grawerowania powstających na skutek wypalania lub cięcia wiązką lasera.


Złocenie i srebrzenie

W przypadku produktów szklanych, na których jest wykonany grawer a następnie są pokrywane złotą lub srebrną farbą, obowiązuje ścisły zakaz mycia miejsca, w którym taka farba została nałożona. Przedmiot czyścimy suchą szmatką delikatnie pocierając i tym samym usuwając brud, tłuszcz czy odciski palców.


Szkła i kryształy

Informujemy, iż produkty ze szkła lub kryształu wykonywane są ręcznie i czasami mogą zawierać pęcherzyki powietrza wewnątrz szkła oraz niewielkie zarysowania ich powierzchni wynikające z procesu ich produkcji. To samo dotyczy odprysków grawerowanego tekstu lub grafiki, która może, ale nie musi wystąpić. 


Logo / obrendowanie produktu

Każdy ze sprzedawanych produktów może, ale nie musi być sygnowany logo producenta wraz z adresem strony internetowej.


Wekoryzacja logotypu

Często obok treści podziękowań nasi klienci życzą sobie wykonać własny logotyp lub znak graficzny. Jest to jak najbardziej możliwe. Jednakże, aby wygrawerować Państwa znak potrzebny jest on w formie wektorowej (opartej na liniach). Świetnie, jeżeli otrzymamy plik wektorowy .cdr, .ai lub .eps (przesłana grafika musi być jednokolorowa oraz jednowarstwowa). Jednakże w przypadku zdjęć, bitmap lub zrzutów ekranowych nasi pracownicy muszą poświęcić czas na "obrysowanie całego elementu". To generuje dodatkowe koszty, które w zależności od skomplikowania znaku mogą wynosić od 70 zł. (przy zamówieniach/produktach powtarzalnych koszt ten naliczany jest jednorazowo).


Własny tekst graweru

Przy wyborze innych wzorów graficznych, niż te dostępne w naszych wariantach tj. kwiaty, obrączki, logotypów, itp. prosimy o wcześniejszy kontakt ze sprzedającym, w celu kalkulacji wykonania własnego wzoru graficznego. 
W przesłanych tekstach nie poprawiamy błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, wielkości czcionek oraz literówek. Grawerujemy tekst taki, jaki został do nas przesłany tylko na jednej stronie produktu. 

Teksty własne należy przesłać do nas w treści maila lub dołączyć za pomocą przycisku "załącz plik", który znajduje się na stronie każdego produktu. Tekst należy przesłać w formie edytowalnej, np. notatniku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl